Skład Rady

  1. Franciszek Ambrosius – Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
  2. Paulina Antoniewicz – XXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące
  3. Piotr Bojar – Zespół Szkół Samochodowych
  4. Tymoteusz Borsiak – Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Piątki Poznańskiej
  5. Jan Dudek – VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza
  6. Martyna Feferkuch – XI Liceum Ogólnokształcące
  7. Adam Giżewski – International School of Poznań
  8. Adam Górecki – II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu
  9. Sandra Grzelaszyk – Zespół Szkół Łączności
  10. Patryk Heliński – Zespół Szkół Mechanicznych
  11. Hubert Jeżewski – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica
  12. Magdalena Kałuża – Liceum świętej Marii Magdaleny
  13. Dawid Kapustka – XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
  14. Mateusz Kostyk – Zespół Szkół Geodezyjno – Drogowych
  15. Hugon Kotwas – XXV Liceum Ogólnokształcące
  16. Aleksandra Kruczek –
  17. Paweł Kubiak -Technikum Energetyczne im. Jana Henryka Zygalskiego
  18. Julia Kurczoba – Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
  19. Maciej Matysiak – V Liceum Ogólnokształcące
  20. Natalia Meller – Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela
  21. Marcin Mielcarek – Publliczne Liceum Ogólnokształcące im.R.Strzałkowskiego
  22. Jakub Nowak – IV Liceum Ogólnokształcące
  23. Zuzanna Pękala – IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu
  24. Jan Mateusz Piechowiak – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa De Gaulle’a w Poznaniu
  25. Adam Przybecki – Ciborek – Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56
  26. Jakub Putto – Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego
  27. Andrzej Strózik – VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego
  28. Marcel Szydłowski – VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki
  29. Tymon Terlecki – Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza
  30. Klaudia Toś – X Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II
  31. Jakub Truszkowski – XX Liceum Ogólnokształcące
  32. Julia Waligóra – III Liceum Ogólnokształcące im. Św Jana Kantego
  33. Wiktoria Wroniecka – Zespół Szkół Odzieżowych
  34. Olimpia Zwierz – Zespół Szkół Budownictwa
  35. Wiktor Muszyński – I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu