Komisja Edukacji i Nauki:
- Szymon Pepłoński – Przewodniczący
- Hubert Glezer – Wiceprzewodniczący
- Maciej Kornaga – Sekretarz
- Konrad Kirsza
- Wojciech Klimecki
- Stanisław Białka
- Adrianna Szałata
- Anastazja Jaskólska
- Norbert Gilla
- Klaudia Winnowicz
- Nadia Szczerecka
- Maksymilian Korbik
- Michał Strykowski
- Jan Jeziorny
- Julia Kaczmarek
- Hanna Roguszka
- Liwia Woźniczak
Komisja Klimatu i Ochrony Środowiska:
- Maria Pobojewska – Przewodnicząca
- Nikodem Nowicki – Wiceprzewodniczący
- Szczepan Dekier – Sekretarz
- Bartosz Bilski
- Nadia Szczerecka
- Hanna Kobyalacka
Komisja Kultury i Sportu:
- Przewodniczący – Wakat
- Wojciech Klimecki – Wiceprzewodniczący
- Blanka Urban – Sekretarz
- Konrad Kirsza
- Jagoda Kozłowska
- Norbert Gilla
- Klaudia Winnowicz
- Piotr Fabianowicz
- Sofia Antoniuk
Komisja Relacji Zewnętrznych:
- Hanna Roguszka – Przewodnicząca
- Bartosz Gierzycki – Wiceprzewodniczący
- Joanna Gawrysiak – Sekretarz
- Hanna Kobylacka
- Stanisław Białka
- Bartosz Bilski
- Nikodem Nowicki
- Wit Gietka
- Kinga Kobusińska
- Adrianna Szałata
- Piotr Krzeszkiewicz
- Matylda Majowska
- Szymon Pepłoński
- Jan Jeziorny
- Maksymilian Korbik
- Agata Jacaszek
- Liwia Woźniczak
- Zak Montgomery
Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia:
- Wojciech Klimecki – Przewodniczący
- Konrad Kirsza – Wiceprzewodniczący
- Adrianna Szałata – Sekretarz
- Matylda Majowska
- Mikołaj Kurzawski
- Anastazja Jaskólska
- Wit Gietka
- Jan Jeziorny
- Szymon Pepłoński
- Hanna Kobylacka
- Jakub Felenberg
- Blanka Urban
- Joanna Gawrysiak
- Julia Kaczmarek
Komisja Młodzieżowej Przedsiębiorczości i Projektów:
- Bartosz Gierzycki – Przewodniczący
- Marcin Jóźwiak – Wiceprzewodniczący
- Wojciech Torłop – Sekretarz
- Jakub Małek
- Jakub Adamczewski
- Hanna Roguszka
- Piotr Fabianowicz
- Agata Jacaszek
- Szczepan Dekier
- Julia Kaczmarek
- Zak Montgomery
- Joanna Gawrysiak
Komisja Rewizyjna:
- Jakub Adamczewski – Przewodniczący
- Bartosz Gierzycki – Wiceprzewodniczący
- Jakub Felenberg – Sekretarz
Komisja Transportu i Infrastruktury Miasta
- Maciej Kornaga – Przewodniczący
- Jakub Adamczewski – Wiceprzewodniczący
- Zak Montgomery – Sekretarz
- Matylda Majowska
- Bartosz Bilski
- Jan Jeziorny
- Jakub Felenberg
- Piotr Krzeszkiewicz
- Maksymilian Foltyn
- Wojciech Torłop
- Marcin Jóźwiak
- Blanka Urban
- Maria Pobojewska
Komisja Skrutacyjna:
- Wit Gietka – Przewodniczący
- Michał Strykowski – Wiceprzewodniczący
- Norbert Gilla – Sekretarz
- Maciej Kornaga
- Jagoda Kozłowska